Pop-up store Ikrs

December 4, 2009

Stāsta Frost (MUR Crew) kurš kopā ar Tronu bija izgleznojis ši pop-up veikaliņa sienu.

” Veikalu atvēra entuziaste kura ir viena no LMA studentiem, vārdā Sabīne Moore. Veikaliņš būs atvērts tikai vienu mēnesi. No 1 līdz 30 decembrim. Shopsis blakus viesnīcai Latvija ,   un tā nosaukms ir “Ikrs”. Veikalā nopērkami jauno mākslinieku darbi, tas ir, mākslas skolu audzēkņu daiļrade.

To sienu  zīmējām ar Tronu un tēma bija “Ikrs” (no way! :D). Ikrs savā nozīmē domāts kā pavisam jaunie mākslinieki, (kuru darbi arī tur ir nopērkami) kas vēlāk, savas attīstības ceļā kļūs par lielajām zivīm tipa, lielajiem māksliniekiem.  Tamdēļ tur arī redzama tāda nedaudz jūras tēma ar burbuļiem fonā- tie ir ikri domāti (melnie :D) Būtībā bija tāds nedaudz frīstails (kā parasti), uz vietas izdomājām ko un kā kombinēt un ko likt.
Kāpēc tādas krāsas – jo brūna krāsa jau tur dominēja (sienas, grīda), tāpēc pret brūno likām zilo- kas ir labs, gaumīgs un patīkami kontrastējošs salikums. Toņu izvēle ir apzināti minimāla, (4 toņi- divi brūnie, zilais un balts) lai tur nebūtu krāsains kišmiš, kas vizuāli novērš uzmanību/traucē veikala prioritātei- pašai precei, jeb nopērkamajiem mākslas darbiem.”

Re, tā siena ko TRON un FROST bija nogleznojuši.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: